Ferie zimowe

Marilleva - Madonna di Campiglio / Włochy

11/02/2023 - 18/02/2023 (7 DNI)

Sprawdź cenę

Data urodzenia

  11/02/2023 - 18/02/2023 (7 DNI)

Hotel Sporting Ravelli ****

Via Marilleva, 1, 38020 Marilleva TN, Włochy     zobacz na mapie
Opis obiektu / Zakwaterowanie
Hotel Ravelli Sporting **** - Via Marilleva, 1, 38020 Marilleva TN, Włochy
Ocena na Booking.com - 8.9 (Fantastyczny)


Hotel Sporting Ravelli
położony jest w ośrodku narciarskim Marilleva 900, tuż obok wyciągów narciarskich. Obiekt przeszedł modernizację na przestrzeni ostatnich lat i oferuje komfortowe pokoje urządzone w nowoczesnym stylu z elementami górskiego klimatu. Goście mogą korzystać z rozbudowanego centrum wellness La Reve Spa, które obejmuje basen, saunę, łaźnię turecką oraz jacuzzi.
Nowością w tym sezonie jest zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą. 

Restauracja w hotelu serwuje wyśmienite dania kuchni lokalnej oraz międzynarodowej, a także bar, w którym można zrelaksować się przy drinku po całym dniu na stoku.
Wyżywienie oferowane w cenie obejmuje: śniadania - serwowane w formie urozmaiconego bufetu ze słodkimi i wytrawnymi potrawam, natomiast obiadokolacje to bufet sałatkowy oraz 4-daniowe menu a'la carte.

Na potwierdzenie możliwe jest zabranie małych zwierząt (koszt dodatkowy 10€/dzień; zwierzęta nie mogą przebywać w wellness, restauracji i lobby obiektu).

Dla każdego pokoju zarezerwowane jest 1 miejsce parkingowe na parkingu zewnętrznym oraz miejsce w ogrzewanej narciarni. Za dodatkową opłatą można również przechować sprzęt na stoku w depozycie, bez konieczności noszenia go do hotelu (1.4 Ski Depot).

Za dodatkową opłatą hotel oferuje również miejsca w garażu, stację ładowania aut elektrycznych oraz transfer z lotnisk: Bergamo, Mediolan Malpensa, Werona, Wenecja, Bolonia, Innsbruck oraz Monachium).

Na najmłodszych gości czeka płytki basen ze zjeżdżalnią i wodospadem, strefa zabaw oraz hotelowe animacje. Dostępne jest również specjalne menu dla dzieci.

Wyposażenie: wszystkie pokoje w hotelu Sporting Ravelli wyposażone są w meble z jasnego drewna, TV Sat, bezpłatne wifi, sejf oraz łazienkę z prysznicem, toaletą, bidetem, zestawem kosmetyków i suszarką do włosów. Dla gości są również dostępne szlafroki oraz kapcie.

Możliwe dostawienie dodatkowego łóżeczka dla niemowlęcia (za opłatą i za potwierdzeniem).

Pokój typu EASY - 14m2; pokoje idealne dla par, antyalergiczna wykładzina, łóżko małżeńskie (w 4-osobowym pokoju łóżka piętrowe).

Pokój typu COMFORT 2-3 os - 16m2; łóżko małżeńskie (w pokojach 3-osobowych dodatkowe łóżko 80x190cm), łazienka, tv 40 cali. Nie posiadają balkonów.

Pokój typu COMFORT BALCONY - 16m2; pokoje z balkonem dla 2 lub 3 osób (łóżko małżeńskie i sofa, która na zamówienie może być zmieniona na łóżko pojedyncze o wielkości po rozłożeniu 70x170 cm).

Pokój typu FAMILY 4 os - 16m2; łóżko małżeńskie oraz łóżko piętrowe (metalowe), łazienka, tv 40 cali. Nie posiadają balkonów.

Pokój typu COMFORT FAMILY 18m2; 2os dorosłe + 2 dzieci. Łóżko małżeńskie oraz łóżko piętrowe dla dzieci (drewniane lub metalowe), łazienka, tv 40 cali. Nie posiadają balkonów.

Pokój typu SUPERIOR FAMILY -  26m2; 2os dorosłe + 2 dzieci. Pokój składa się z 2 oddzielnych pomieszczeń. W głównej sypialni znajduje się łóżko małżeńskie, natomiast w drugiej 2 łóżka pojedyncze dla dzieci (w kształcie litery L). Łazienka i 2 balkony.

Pokój typu ALPINE 4 os - 25m2; łóżko małżeńskie oraz dwa łóżka pojedyncze, łazienka, tv 40 cali. Nie posiadają balkonów.

Pokój typu SUITE DREAMS -  31m2; 2-5 osobowe. Dwa pokoje z drzwiami (pokój z łóżkiem małżeńskiem i drugi z 2-3 łóżkami - pojedyncze lub piętrowe). Łazienka, tv 40 cali.

Pokój typu ALPINE SUITE - 30m2, 5 osobowy. Oddzielny pokój z łóżkiem małżeńskiem "King size" (z możliwością rozdzielenia na 2 pojedyncze), drugi pokój z łóżkiem piętrowym oraz pojedynczym. Łazienka z prysznicem oraz wanną z jacuzzi.

---

UWAGA - WAŻNE: Dla szkółek i przedszkoli w Val di Sole obowiązuje obligatoryjna opłata za wycieczki narciarskie do Madonny di Campiglio, pobierana na miejscu w gotówce - 35€ dla dzieci urodzonych 30.04.2008 - 30.04.2016; młodsze dzieci urodzone przed 30.04.2016 wycieczki mają gratis). Dopłata dotyczy wyłącznie dzieci na poziomie zaawansowania, który pozwala na pojechanie na Madonnę. Decyzja ta należy do instruktora grupy. Opłata nie zostanie pobrana jeżeli zakupiono karnety Ski Area. 
---
* W ramach wyjazdu z Jafi otrzymują Państwo w cenie karnet FOLGARIDA-MARILLEVA (50 km tras)Za dopłatą można również rozszerzyć karnet do wersji SkiArea pozwlającej na jazdę również w Madonna di Campiglio i Pinzolo (łącznie 150 km tras). W terminach specjalnych tj. grudzień/marzec karnet w cenie wg opisu na wycenie (SkiArea lub Superskirama)
Świadczenia
Zalety
Wady
Opis regionu
Ski info
Informacje o szkoleniach
Dojazd własny
Dojazd autokarem

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 08:30 - 16:30
środa: 08:00 - 16:00
sobota - niedziela: nieczynne

 
 
Start your journey.

zobacz ofertę